Menü
Sepet
GÜVENLİ ÖDEME & HIZLI KARGO TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! HER HAFTA FARKLI İNDİRİM FIRSATI!
GÜVENLİ ÖDEME & HIZLI KARGO TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! HER HAFTA FARKLI İNDİRİM FIRSATI!
GÜVENLİ ÖDEME & HIZLI KARGO TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! HER HAFTA FARKLI İNDİRİM FIRSATI!
GÜVENLİ ÖDEME & HIZLI KARGO TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! HER HAFTA FARKLI İNDİRİM FIRSATI!

Minimal Seri - sayfa 4

Dekoratif Tablolarda Minimal Seri

Dekoratif tablolarda Minimal seriler, ev dekorasyonunun vazgeçilmez tarzlarındandır. Kişiler evlerini dekore etmek için seçtikleri mobilyalara uygun şekilde duvarlarını da renklendirmek isterler. Dekorasyonun tamamlanması ve görsel anlamda güzel bir ev yaratmak için temel mobilyaların yanı sıra minimal dekoratif objeler çok önemlidir. Duvarlar, kişilerin tarzını yansıtmak için en göze çarpıcı alanlardır ve kişiler bu alanları en iyi şekilde dekore etmek isterler. Mobilyalarla uyumlu şekilde seçilen dekoratif tablolar, yaşam alanının tarzını daha kolay şekilde yansıtacaktır. Titizlikle seçeceğiniz çerçeveli dekoratif tablolar, yaşam alanınızı tarzınıza en uygun şekilde yansıtacak ve duvarlarınızı sanat eserine çevirecektir.

Duvarlarınızda Minimal Seri Dekoratif Tablolar

Minimalizm, 1960’lardan günümüze modern sanatta ve müzikte karşımıza çıkıyor. Sadeliği ve nesnelliği ele alan sanat akımı, günümüzde bir sanat akımından çok bir yaşam felsefesi haline gelmiş durumda. Minimalizmi hayat felsefesi olarak benimsemiş kişiler, tüm yaşamını minimalizme göre şekillendiriyor. Minimalist insanlar, yedikleri yemekten yaptıkları alışverişe kadar sadeliği benimsiyorlar. Evlerini dekore ederken de bu ilkeyi esas alan insanlar, işe yarar, sade mobilyalar ile minimal dekoratif eşyalar kullanıyorlar. Ev dekorasyonunun vazgeçilmez ögelerinden dekoratif tablolarını da bu yaşam felsefesine göre seçiyorlar. Sade fakat güzelliği ön planda olan çerçeveli tablolar, tam da minimalist insanlara göre! Evlerinde kullanacakları ikili tablo modellerini sade çizgiler ve soft renklerden yana kullanıyorlar. Evlerine ve mobilyalarına uygun siyah çerçeveli tablo ya da beyaz çerçeveli tablo ile de sade ama şık bir görünüm elde ediyorlar!

Minimal Seri Tablo Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Minimal Seri tablolar ile evlerini, ofislerini renklendirmek isteyenlerin, çerçeveli ikili tablo, üçlü tablo ya da tekli tablo seçerken mutlaka dikkat etmesi gereken unsurlar vardır. Öncelikle yaşam alanınızda görmek istediğiniz çerçeveli dekoratif tabloların kalitesi çok önemlidir. Uzun ömürlü ve sağlam malzemeden yapılmış çerçeveli tablo kullanmanız gerekir. Kalitesiz malzemeden yapılmış tabloların ömrü kısadır ve bir süre sonra bu tablolar kullanılmaz hale gelecektir. Gian Decor’da uzun ömürlü ve kaliteli malzemeden yapılmış tabloları seçerek evinizde şık bir görünüm elde etmek kaçınılmaz olacaktır. Tablo seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da, çerçeveli dekoratif tabloların evinizde kullandığınız mobilyalarla ve diğer dekoratif eşyalarla uyum içinde olmasıdır. Eğer koyu kahverengi ve tonlarının hakim sürdüğü bir eviniz varsa, çerçeveli tablolarınızı açık kahve ya da krem tonlarında tercih edebilirsiniz. Oldukça sakin renklerin, dinginliğin hakim sürdüğü bir yaşam alanına sahipseniz minimal çiçek desenlerinin olduğu çerçeveli tablolar eviniz için harika bir seçim olacaktır. Ofisinizde dekorasyonun daha iyi hale gelmesini ve motivasyonun, verimliliğin artmasını istiyorsanız motivasyon artırıcı sloganların ve renklerin olduğu minimal çerçeveli tabloları tercih edebilirsiniz. Koyu tonların hakim olduğu duvarlarınıza beyaz çerçeveli tablo, açık tonların hakim olduğu duvarlarınıza siyah çerçeveli tablo seçerek alanınıza en uygun seçimi yapmış olacaksınız!

Minimal Dekorasyonun Püf Noktaları

Minimalizm, birçok alanda karşımıza çıkan bir yaşam felsefesi. Bu yaşam felsefesini hayatına entegre etmek isteyenlerin yapacağı ufak bir araştırma, minimal yaşam felsefesini anlamaları için yeterli olacaktır. Birçok alanda yüz yüze geldiğimiz minimalizm, son yıllarda ev dekorasyonunda da oldukça önemli bir yer ediniyor. Ev dekorasyonunda uygulayacağınız ufak tüyolarla minimal bir eve sahip olmanız mümkün.

Az Eşya

Fazlalıklardan sıyrılarak daha az ev eşyası ile, yalın ve sade bir yaşam alanı oluşturmak minimal dekorasyonun temel kuralıdır. Evinizde kullandığınız ihtişamlı eşyalardan arınarak daha sade fakat bir o kadar da şık mobilyalar tercih ederek kavuşmak istediğiniz görünüme yaklaşabilirsiniz.

Soft Renkler

Ev dekorasyonunda kullanacağınız eşyaların yanında bu eşyaların ve duvarların renkleri minimalizm için büyük bir etkendir. Dingin, soft bej ağırlıklı renkler ile evinizi dekore ederek temiz ve sade görünüme kavuşabilirsiniz. Ton sür ton yaparak eşyalarınız ve mobilyalarınız arasında harika bir uyum yakalamanız mümkün. Belirttiğimiz gibi eşyalarınızın ve duvarlarınızın soft ve dingin renkler ile dekore etmeniz sade ve minimal bir görünüme kavuşmak için en önemli püf noktalardan bir tanesi.
Zengin Bir Görünüm

Minimal ev dekorasyonunda sadeliği ele almalıyız fakat şık görünümden de vazgeçmememiz gerekir. Evinizde kullanacağınız bir dekoratif objenin dikkat çekici sadelik ve güzellikte olması çok önemlidir. Duvarlarınıza seçeceğiniz çerçeveli tablolar da modern çizgilerden oluşmalıdır. Duvarlarınızda sergilemek istediğiniz dekoratif tabloların göz yormayan, soft renklerden oluşan, tablonun içindeki baskı desenlerinin yanı sıra çerçevesinin de zamansız, kaliteli ve sade renklerden oluşması gerekir. Gian Decor’da kullanılan siyah çerçeve ve beyaz çerçeve seçenekleri, zamansız çizgilerle oluşturulmuş ve parlak ön koruması ile zengin bir görünüm isteyen ev sahipleri için üretilmiştir.
Tamamlayıcı Parçalar

Minimal olmak adına oldukça sade, soft renkler tercih ederek bir ev dekore etmiş olabilirsiniz fakat ev dekorasyonunuz sizi görünüm açısından tatmin etmemiş olabilir. Burada önemli birkaç parça seçimiyle istediğiniz tatmin edici görünüme kavuşmanız mümkün. Dekore ettiğiniz evinizde ağırlıklı olan tonların dışında bir çerçeveli tablo seçerek, odanıza ya da salonunuza renk katabilirsiniz. Sade ve dairesel tarzın hakim olduğu yaşam alanınıza çizgisel ve canlı renk tonlarının olduğu bir çerçeveli tablo seçerek, alanınızdaki enerjiyi yükseltebilirsiniz.

Doğal Malzemeli Ürünler

Sadelik ve doğallığın ürünü olan minimalizm, ev dekorasyonunda da doğal ürünler ile mümkün olacaktır. Doğal mobilyaları düşündüğümüzde aklımıza gelen ahşap malzemelerdir. Ahşap malzemelerin hüküm sürdüğü minimalist evinize, ahşabın yoğunluğunu gidermek için duvarlarınızda sergileyeceğiniz siyah çerçeveli tablo ya da beyaz çerçeveli tablo ile doğallık dengesini aşırıya kaçmadan kolaylıkla yakalayabilirsiniz.
Minimalizm, son yıllarda ev dekorasyonunun vazgeçilmez stillerinden. Sizinle paylaştığımız bilgiler ile minimal evinizi doğru şekilde dekore etmeniz, minimal dekorasyonlarla istediğiniz dekoratif görünümü kazanmanız mümkün. Minimal eviniz için Gian Decor’da Minimal Seri koleksiyonumuza mutlaka göz atarak, evinizin, ofisinizin yani yaşam alanınızın tüm havasını değiştirecek, enerjisini yükseltecek ve sizi motive edecek dekoratif duvar tablolarına ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve uzun ömürlü malzemelerle ürettiğimiz çerçeveli tablolarımız ve zengin ürün çeşitliliğimiz ile size en uygun tabloyu bulabilir, ücretsiz kargo fırsatıyla sahip olarak duvarlarınızı sanat eserine dönüştürebilirsiniz!

Dekoratif Focus Beyaz Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür.Gian Decor olara..
260,00TL
Vergiler Hariç:220,34TL
Dekoratif Focus Siyah Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür.Gian Decor olara..
260,00TL
Vergiler Hariç:220,34TL
Dekoratif Grow Beyaz Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür.Gian Decor olarak..
260,00TL
Vergiler Hariç:220,34TL
Dekoratif Grow Siyah Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür.Gian Decor olarak..
260,00TL
Vergiler Hariç:220,34TL
Dekoratif İkili 777-444 Melek Sayısı Beyaz Çerçeveli Tablo
-4 %
Dekoratif İkili 777-444 Melek Sayısı Beyaz Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürl..
500,00TL 520,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Dekoratif İkili 777-444 Melek Sayısı Siyah Çerçeveli Tablo
-4 %
Dekoratif İkili 777-444 Melek Sayısı Siyah Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürl..
500,00TL 520,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Dekoratif İkili Ayin Evreleri Beyaz Çerçeveli Tablo
-4 %
Dekoratif İkili Ayin Evreleri Beyaz Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür.Gi..
500,00TL 520,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Dekoratif İkili Ayin Evreleri Siyah Çerçeveli Tablo
-4 %
Dekoratif İkili Ayin Evreleri Siyah Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür.Gi..
500,00TL 520,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Dekoratif İkili Black İnk Beyaz Çerçeveli Tablo
-4 %
Dekoratif İkili Black İnk Beyaz Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür.Gian D..
500,00TL 520,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Dekoratif İkili Black İnk Siyah Çerçeveli Tablo
-4 %
Dekoratif İkili Black İnk Siyah Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür.Gian D..
500,00TL 520,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Dekoratif İkili Çizgiler Beyaz Çerçeveli Tablo
-4 %
Dekoratif İkili Çizgiler Beyaz Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür.Gian De..
500,00TL 520,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Dekoratif İkili Çizgiler Siyah Çerçeveli Tablo
-4 %
Dekoratif İkili Çizgiler Siyah Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür.Gian De..
500,00TL 520,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Gösterilen: 37 ile 48 arası, toplam: 113 (10 Sayfa)