Menü
Sepet
GÜVENLİ ÖDEME & HIZLI KARGO TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! HER HAFTA FARKLI İNDİRİM FIRSATI!
GÜVENLİ ÖDEME & HIZLI KARGO TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! HER HAFTA FARKLI İNDİRİM FIRSATI!
GÜVENLİ ÖDEME & HIZLI KARGO TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! HER HAFTA FARKLI İNDİRİM FIRSATI!
GÜVENLİ ÖDEME & HIZLI KARGO TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! HER HAFTA FARKLI İNDİRİM FIRSATI!

Gian Decor - Teslimat Bilgileri

Gian Decor - Teslimat Bilgileri

Gian Decor - Teslimat Bilgileri

Gian Decor tüm ürünlerinizi MNG Kargo kapınıza kadar gönderiyor. Alışveriş yapmadan önce lütfen aşağıda bulunan teslimat ve iade politikamızı inceleyiniz.

 

İADE

Alışverişinizden herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, para iadesi veya değişim işlemini teslim alma tarihinden itibaren  7 iş günü içerisinde yapabilirsiniz.

İade edeceğiniz ürün veya ürünlerin geri gönderim kargo bedeli alıcıya aittir.

İade için faturanızın alt kısmındaki iade nedenleri bölümünü doldurarak paketin içerisine koymalısınız.

Paket ulaşımda zarar görmeyecek ve ürünün korunduğu bir formda  paketleme ile geri gönderilmelidir.

Kargo takip kodunuzu not etmeniz, oluşabilecek karışıklıkları önlemek için önemlidir.

İade adresi :  FATURADA YER ALAN ADRESTİR.

Ürünlerinizin, bize ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde size ödeme yaptığınız yol ile iade işlemi gerçekleştirilir. Kredi kartınıza iade işleminin yansıması, normal koşullar altında 7-10 iş günü sürmekle beraber bankanızın prosedürlerine bağlı olarak değişebilmektedir.

DEĞİŞİM

Siparişinizi verdikten sonra, 14 gün içinde değişim hakkınız  bulunmaktadır. Daha sonra yapılan değişimler kabul edilmeyecektir.  Siparişinizi aldıktan sonra ekibimiz ciddi emek vererek tabloları çıkartmakta ve paketlemektedir bu emeğe özen göstermenizi rica ediyoruz.

Değişim için size ürünle gelen faturanın  iade ve değişim bölümüne istediğiniz ürünün kodunu ve adını yazarak  değişim yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterli

Değişimlerde  geri gönderim kargo ücreti müşteriye  aittir. İstediğiniz kargo firmasıyla faturadaki adrese ürünü gönderebilirsiniz.

SİPARİŞ İPTALİ

Siparişinizi verdikten sonra, 2 saat içinde iptal hakkınız bulunmaktadır. Daha sonra yapılan iptaller kabul edilmeyecektir.  Siparişinizi aldıktan sonra ekibimiz ciddi emek vererek tabloları çıkartmakta ve paketlemektedir bu emeğe özen göstermenizi rica ediyoruz.

Kapıda ödeme ile verilen siparişlerin, ödemesinin yapılmaması durumunda iade kabul edilmemekte ve müşteriye fatura edilmektedir.

GENEL İADE KOŞULLARI

İadeler mutlak suretle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal faturadaki iade ile ilgili alanların  eksiksiz doldurulmuş şekilde ve imzalandıktan sonra tarafımıza gönderilmelidir.

HASARLI VEYA AYIPLI ÜRÜNLERİN İADESİ

Siparişinizi teslim alırken, ürünlerin EKSİKSİZ ve SAĞLAM olduğunu mutlaka kontrol ediniz. Ürünleriniz sevk irsaliyesi ile teslim edilir. E-arşiv uygulaması kapsamında, faturanız sadece elektronik ortamda oluşturulur ve e-posta adresinize otomatik olarak gönderilir. Fatura ibraz edilmeksizin değişim ve iade işlemi yapılamamaktadır.Firma adına kesilen faturalarda ise, satın alan firmanın iade faturası ile değişim veya iade işlemi yapılabilir.

Kargo yetkilisi, sizden ürünleri eksiksiz ve sağlam bir şekilde teslim aldığınıza dair imza alacaktır. Hasarlı ürünler bulunması durumunda, bu ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Bu ürünlerin değişimi 7 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir. Bu durumda, sizden ek bir nakliye veya ürün bedeli talep edilmeyecektir.

EKSİK VEYA YANLIŞ ÜRÜNLERİN İADESİ

Siparişinizde eksik ürün var ise, diğer ürünlerinizi teslim alarak, eksik ürünler için imza atmadan önce bunu not olarak belirtmelisiniz. Öte yandan, siparişinizde yanlış ürün bulunuyorsa, bu ürünü teslim almamalı ve teslimat irsaliyesinde yazılı olarak belirtmelisiniz.