Menü
Sepet
GÜVENLİ ÖDEME & HIZLI KARGO TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! HER HAFTA FARKLI İNDİRİM FIRSATI!
GÜVENLİ ÖDEME & HIZLI KARGO TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! HER HAFTA FARKLI İNDİRİM FIRSATI!
GÜVENLİ ÖDEME & HIZLI KARGO TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! HER HAFTA FARKLI İNDİRİM FIRSATI!
GÜVENLİ ÖDEME & HIZLI KARGO TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! HER HAFTA FARKLI İNDİRİM FIRSATI!

Ünlü Resimler Serisi

Ünlü Resimler

Resim sanatı, kişilerin duygu ve düşüncelerini bir düzlem üzerine yansıtmasıdır. Bu yansıtmanın sonucunda ortaya çıkan bütüne resim denir. İnsanlar, geçmişten günümüze dek resim sanatıyla yakından ilgilenmiş, resim sanatının varoluşundan bugüne değin farklı sanat akımlarıyla çeşitli tarzda resimler dünyaya kazandırılmıştır. Bu resim sanatıyla ilgilenen ressamlar, yüzyıllar boyunca ünlerini koruyarak günümüze gelmiş, gelecekte de ünlerinden bir şey kaybetmeyecekleri aşikar olan ressamlardır. Van Gogh’un Yıldızlı Gece, Klimt’in The Kiss, Leonardo da Vinci’nin Son Akşam Yemeği, Michelangelo’nun  Adem’in Yaratılışı, Matisse’nin Blue Nudes eseri ve daha birçok resim, insanlar tarafından yoğun ilgiyle karşılanıyor ve sergilendikleri alanlarda bu resimleri görebilmek için kilometreler kat etmeyi göze alacak kadar çok seviliyor. Dünyada, ünlü resimlere sahiplik yapan ressamlar dönemin siyasi olayları ya da ressamın içinde bulunduğu ruh haliyle birlikte farklı sanat akımları ve çizgileri geliştirmişlerdir. Ortaya çıkan bu çizgiler günümüzün resim anlayışına, dekorasyon tarzına ya da modaya yön vermiştir. Dekoratif objelerde ünlü ressamların eserlerinden esinlenerek üretim yapan sanatçılar günümüzde, ünlü ressamlar sayesinde birçok insana ilham olmayı başarıyor.

Ünlü Resimlerin Dekorasyondaki Yeri

Dünyaca ünlü ressamlar, yetenekleri ve olayları görüş biçimleriyle oluşturdukları eserlerle, isimlerini altın harflerle yazdırmışlardır. Bu eserlere bakan ve inceleyen herkes kendisinde çağrıştırdıklarıyla o eseri benimser ve yaşamına dahil etmek ister. Yaşadığımız evlerden çalıştığımız ofislerden giydiğimiz kıyafetlere hatta aksesuarlarımıza kadar bu dünyaca ünlü eserleri görmek isteriz. Evlerimizde dekorasyonun büyük ve önemli bir parçası olan duvarlarımıza da bu eserlerle hareket katmak isteriz. Çerçeveli tablo olarak duvarlarımızı süslediğimiz ünlü resimler yaşam alanlarımızın tarzını belirler, adeta son dokunuşu yapar. Duvarımızda ikili tablo olarak yer vereceğimiz Vincent Van Gogh’un Ayçiçekleri tablosu ve Yıldızlı Gece Tablosu, resme bakanlara ressamın iç dünyasını yansıtıyor ve yapıldığı dönemin duygularını yoğun şekilde hissettiriyor. Matisse’nin Blue Nudes eseri ve La Musique eseri ile oluşturacağınız ikili tablo dekorasyonu, evinizde yansıtmak isteyeceğiniz modern görünümü anında yaratacak. Klasik görünümler için Rönesans eserlerini tercih ederek evinizde daha ağır bir ortam oluşturabilir, daha modern ve yenilikçi bir görünüm elde etmek isterseniz sürrealist eserlerle yaşam alanınızda dilediğiniz görünümü elde edebilirsiniz.

Ünlü Resimler ve Ressamlar Neden İlgi Görüyor?

Bugün, resim sanatı diğer sanatlara nazaran daha popüler ve ilgi çekici durumda. Geçmişten günümüze, resim sanatı tarihsel birçok olayı canlandırmada ya da geçmişte dünyaya yön vermiş kişilerin fiziksel görünüşlerini günümüz insanına yansıtmada büyük rol edinmiştir. Bu gibi önemli rolleri bulunan resim sanatı, haliyle insanlar tarafından ilgiyle karşılanıyor. Dünyaca ünlü eserlerin sahibi ressamlar da gerek fırça darbeleriyle, gerekse hayal güçleriyle resme ilgi duyanlara şaşkınlık yaşatıyor. Ünlü ressamlar ve resimleri, günümüzde birçok alanda insanlara ilham kaynağı olmuş durumda. Moda, dekorasyon, makyaj, müzik ve daha birçok alanda geçmişteki ressamların etkisi sürmekte. Her yerde karşımıza çıkan ressamlar ve eserleri, estetiğimize uyum sağlayınca ilgi göstermemiz de kaçınılmaz oluyor.  Yaşam alanlarımızda görmek istediğimiz eserleri çerçeveli tablo haline getirerek duvarlarımızda sergiliyor, ikili çerçeve ya da üçlü çerçeve set yaparak birçok ünlü resmi en yakınımızda barındırıyoruz.

Ünlü Resimler Serisi Çerçeveli Tablo Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ünlü Resimler serisi ile yaşam alanını renklendirmek isteyenlerin dikkat etmesi gereken birkaç unsur bulunur. Çerçeveli tablolarda ünlü resimler sergilemek isteyen kişiler öncelikle bu resimleri sergileyecekleri çerçeveli tablo modelini seçmelidir. Ünlü resim eserleri sergilerken eserin güzelliğini söndürmeyecek sade çerçeveli tablo seçmelidirler. Siyah çerçeve ya da beyaz çerçeveler ile eserin önüne geçmeden eseri şık bir biçimde yansıtmak gerekir. Ünlü resimleri duvarda çerçeveli tablo şeklinde dekore etmek isteyen kişiler için bir diğer önemli nokta da duvar tablosunun içindeki eserin baskı kalitesidir. Ünlü resimlerin güzelliğini ve ressamın oluşturduğu renklerin birebir yansıtılması gerekir. Kaliteli parlak kuşeye basılmış eserler tercih edilmelidir. Şık ve kaliteli bir görünüm için çerçeveli tablonun ön koruması parlak olmalıdır. Şeffaf ön koruma ile resim olduğu gibi yansıtılmalıdır. Çerçevenin kaliteli malzemeden yapılmış olması çok önemlidir. Kalitesiz malzemeli çerçeveli duvar tabloları kısa süre sonra kullanılamaz hale gelebilir. Kaliteli malzemeden üretilmiş siyah ya da beyaz çerçeveli tablo tercih etmek hem ekonomik açıdan hem de görüntü açısından daha mantıklı olacaktır.

Eserin sergileneceği çerçeveli tablo, tercihen sergileneceği resme göre siyah ya da beyaz renk çerçevelerden biri seçildikten sonra, içindeki baskı posterin kalitesine dikkat edilmelidir. Yüksek kaliteli baskılar, tablo içerisinde resmi daha ihtişamlı ve orjinaline en yakın şekilde gösterecektir. Piksellenmiş resimlerin sergilendiği duvar tabloları, kalitesiz bir görünüme neden olacaktır. Sergilediğiniz dünyaca ünlü eserlerin detaylarını görmenize engel olacak ve bu can sıkıcı bir durum haline gelecektir. Gian Decor’dan alacağın çerçeveli tabloların çerçeve ve baskı kaliteleri, her zaman memnun olacağınız düzeydedir. Tasarımlar, yüksek baskı kalitesine sahip 1. kalite makinelerde basılır ve baskılarda piksellenme oluşmaz. Satın alacağınız dünyaca ünlü resimlere, orijinal renklerine en yakın şekilde sahip olabilirsiniz.

Çerçeveli Tablonuzu Uzun Süre Kullanın

Çerçeveli duvar tablosunda bulunan baskı resimleri çerçeveden kolayca çıkarabilir. Resimde değişiklik yapmak istediğiniz zamanlarda, satın almış olduğunuz diğer baskı resimlerle değiştirebilirsiniz. Çerçeveli tablonun arkasında bulunan mandalları yukarıya kaldırarak koruma kartonunu çıkarabilir, kartonun altındaki baskı resmi, dilediğiniz bir resimle değiştirebilirsiniz. Böylelikle sergilediğiniz tablolardan hemen sıkılmaz, ufak bir uğraşla yaşam alanınıza yeni bir aksesuar almış gibi düşünebilirsiniz. Kaliteli malzemeden üretilmiş ve şık çerçevelerden de uzun süreler boyu faydalanabilirsiniz. Gian Decor’da tarzınıza en uygun resmi seçmek için yüzlerce seçenek mevcut. Tüm ürünlerimizi inceleyerek yaşam alanınız için en uygun eseri tekli ya da set halinde oluşturup kolayca sipariş verebilirsiniz.


Dekoratif Adem'in Yaratılışı Michelangelo Beyaz Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ..
260,00TL
Vergiler Hariç:220,34TL
Dekoratif Adem'in Yaratılışı Michelangelo Siyah Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ..
260,00TL
Vergiler Hariç:220,34TL
Dekoratif Arles'teki Yatak Odası Van Gogh Beyaz Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ..
260,00TL
Vergiler Hariç:220,34TL
Dekoratif Arles'teki Yatak Odası Van Gogh Siyah Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ..
260,00TL
Vergiler Hariç:220,34TL
Dekoratif Ayçiçekleri Van Gogh Beyaz Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür.G..
260,00TL
Vergiler Hariç:220,34TL
Dekoratif Ayçiçekleri Van Gogh Siyah Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür.G..
260,00TL
Vergiler Hariç:220,34TL
Dekoratif Cannes Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür.Gian Decor olarak ald..
260,00TL
Vergiler Hariç:220,34TL
Dekoratif Cannes Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür.Gian Decor olarak ald..
260,00TL
Vergiler Hariç:220,34TL
Dekoratif Godfather Beyaz Çerçeveli Tablo
Yeni
Dekoratif Godfather Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür.Gian Decor olarak ..
260,00TL
Vergiler Hariç:220,34TL
Dekoratif Godfather Siyah Çerçeveli Tablo
Yeni
Dekoratif Godfather Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür.Gian Decor olarak ..
260,00TL
Vergiler Hariç:220,34TL
Dekoratif Gustav Klimt The Kiss Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür.Gian D..
260,00TL
Vergiler Hariç:220,34TL
Dekoratif Gustav Klimt The Kiss Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür.Gian D..
260,00TL
Vergiler Hariç:220,34TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 66 (6 Sayfa)