Menü
Sepet
GÜVENLİ ÖDEME & HIZLI KARGO TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! HER HAFTA FARKLI İNDİRİM FIRSATI!
GÜVENLİ ÖDEME & HIZLI KARGO TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! HER HAFTA FARKLI İNDİRİM FIRSATI!
GÜVENLİ ÖDEME & HIZLI KARGO TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! HER HAFTA FARKLI İNDİRİM FIRSATI!
GÜVENLİ ÖDEME & HIZLI KARGO TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! HER HAFTA FARKLI İNDİRİM FIRSATI!

Dijital Sanat Serisi - sayfa 5

Dekoratif Tablolarda Dijital Sanat Nedir?

Dijital sanat gelişen dünyada teknolojinin ve bunun yanında bilgisayarların hayatımıza dahil olmasıyla birlikte ortaya çıkmıştır. Dijital sanat basit şekilde tabir etmek gerekirse bilgisayarlar ve bilgisayarların içerisinde bulunun programlar aracılığıyla gerçek olmayan nesnelerden üretilen, hayal gücünün sınırlarını zorlayan ve ucu bucağı olmayan bir sanat biçimidir. Eski zamanlarda sanatçılar, eserlerini ortaya çıkarabilmek için büyük uğraş gösteriyorlardı. Zamanın teknolojisiyle çıkarılan eserler biricik ve tekti. Ressamların ürettikleri eserlerin birebir kopyasını tekrar üretmeleri imkansızdı. Günümüzde ise üretilen bir eserden sonsuz kopyalar oluşturmak mümkün. Günümüzde dijital sanatla uğraşan sanatçılar, çok alakasız birkaç nesneyi bir araya getirerek bir kompozisyon oluşturuyor ve görsel anlamda estetik bir görüntü sunuyorlar. Dijital sanatın dünyasında sizi bekleyecek enteresan birleşimlere hazır olmalısınız. Tepetaklak evler, devasa karıncalar, bulutlarda yüzen çocuklar ve daha neler neler! Dijital sanat günümüzde popüler olan konuları ve esprileri ele alarak eleştirel bakış açısıyla da bir kompozisyon oluşturabilir. Dijital sanat meraklıları ise vakit kaybetmeden bu eserlerin sahibi olur ve hep görmek isteyecekleri şekilde çerçeveleterek duvarlarına asarlar. İkili tablo ya da üçlü tablolarla belli bir kompozisyon ve bütünlük içinde oluşturulan dijital sanat eserleri yaşam alanlarımıza enerji katar. Bu eserleri siyah çerçeveli tablolarda ya da beyaz çerçeveli tablolarda zengin bir görünümle sergilemek mümkün.

Dijital Sanatın Hayatımızdaki Yeri

Sanat, insanlığın oluşumundan günümüze kadar hep hayatımızın bir parçasıydı. Mağaralara çizilen resimler, figürler, günümüzde yapılan sanata halen ilham olmaya devam ediyor. Günümüzde dijital sanat ile ilgilenen sanatçılar, geçmişten ilham alarak modern teknolojileri de kullanarak bir eser ortaya çıkarıyor. Dijital sanat kategorisine giren bu eserlere gün içinde birçok alanda rastlamak kaçınılmaz. Kıyafetlerimizden kullandığımız aksesuarlara ve ev aletlerimize kadar hayatımızın içinde olan dijital sanat, birçok yeni sanatçı ve bu sanatçıların oluşturduğu eserleri bir çatı altında topluyor. Dünyamıza dinamik, canlı, estetik ve renkli bir hava katıyor. Günümüz modern evlerinde ya da ofislerinde duvar dekorasyonu olarak sıklıkla kullanılan dijital sanat eserleri, siz farkında olmasanız da size ilham veriyor. Kahve içmek için oturduğunuz bir cafe ya da çalışmak içi her gün gittiğiniz ofisinizin duvarlarını incelediğinizde, çerçeveli tabloya yerleştirilmiş dijital sanat eserleri göreceksiniz. Farklı objelerden oluşturulan ve tamamen hayal ürününün eseri olan bu tablolar, duvarlarda ikili tablo ya da üçlü tablo olarak bir seri şeklinde de yer edinebilir. Tekli tablo olarak da sergilenen dijital sanat tabloları, ortamın tarzını yansıtmak ya da havasını değiştirmek için oldukça etkili dekoratif objeler olarak sayılır. Tarzınızı en özgür şekilde yansıtacağınız yaşam alanlarınız için dijital sanat serisi çerçeveli tablolardan edinmeli ve yaşamınıza ilham ve renk katmalısınız.

Dijital Sanatın Dekorasyondaki Yeri

Dijital sanat, hayatımızın büyük bir bölümünde biz farkında olmasak da yer edinmiş durumda. Yaşam alanlarımıza gün geçtikce daha çok önem verdiğimiz, günümüzün çoğunu geçirdiğimiz bu dönemde, tablo seçerken çağımızı estetiğine uyum sağlamasına özen gösteririz. Dekorasyon ürünleri seçerken, küçük ya da büyük her parçayı özenle seçer, bütüne uyup uymamasına titizlikle dikkat ederiz. Dekorasyonun büyük objeleri olarak sayılan duvar tabloları, diğer dekoratif unsurlardan daha ekilidir. Boyut olarak diğer dekoratif ögelerden büyük olan tablolar yaşam alanınızın ruhunu yansıtmakta büyük rol üstlenirler. İkili çerçeveli tablo, üçlü çerçeveli tablo ya da tekli çerçeveli tablo olarak bir dekorasyon oluşturacağınız yaşam alanlarınız için ruhunuzu yansıtan tablolar seçmelisiniz. Dijital sanat eserlerinin sonsuz hayal gücüyle üretiliyor olması, sizi yansıtacak bir dijital sanat serisi tabloyu mutlaka bulacağınız anlamına geliyor! Soyut şekillerden oluşan duvar tabloları, ya da uzaya meraklıysanız astronot içerikli çerçeveli tablolar, Star Wars evrenine ait çerçeveli tablolar bulmak dijital sanat serisi tablo arıyorsanız oldukça kolay. Darth Vader, Yoda, Anakin ya da Obi- Wan Kenobi çerçeveli tabloları, dekoratif Harry Potter çerçeveli tabloları duvarlarınızda sergileyerek ilgi alanlarınızı, tarzınızı dekoratif objelerle kolayca yansıtabilirsiniz. Batman filmine ilgi duyuyorsanız Batman siyah çerçeveli tabloyu, hayvanlar alemine ilgi duyuyorsanız baykuş, geyik, balık gibi canlılardan oluşan belli bir kompozisyon ve estetik bakış açısıyla oluşturulmuş dijital sanat serisi tabloları mutlaka incelemelisiniz.

Dekoratif Tablolar Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Duvar tablo modellerinde her tarz için bir model mutlaka vardır. Yaşam alanınız için özenle seçeceğiniz tabloları dikkatle seçmelisiniz. Dijital sanata ilgi duyuyor ve yaşam alanınızı buna göre dekore etmeniz gerekir. Sade mobilyaların ve eşyaların hakim olduğu eviniz için daha renkli ve dinamik dijital sanat serisi tablolar seçebilir, renkli koltukların, perdelerin ya da objelerin hakim olduğu alanınız için siyah-beyaz çerçeveli tablolar tercih edebilirsiniz. Duvar tablolarında kalite oldukça önemlidir. Uzun yıllar sizinle yaşayacak, kalitesinden ödün vermeyen çerçeveli tablolar seçmeniz gerekir. Darbelere karşı dayanıklı bir çerçeve, çerçevenin içerisi için 1. Kalite baskı kullanılmış dekoratif tabloları tercih etmelisiniz. Tablonuzu duvara rahatça asabilmeniz için uygun tasarlanmış çerçeveli tablolar seçerek, hızlıca ev dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Dijital sanatın gün geçtikçe daha çok yer edindiği hayatlarımızda bizi yansıtacak bir dijital sanat serisi tabloyu mutlaka bulabiliriz. Gian Decor’da oluşturulan Dijital Sanat Serisi kategorisinde ilgi alanlarını bulabileceğin, kompozisyonlarına aşık olacağın tasarımlar mevcut. Üstelik bu tasarımların çoğu bir sanatçının elinden çıkmış, tek ve özgün içerikler! Gian ile yaşam alanında kendini yansıtacağın duvar tabloları bulabilirsin. Çerçeveli tablolarımızın içerisindeki sanat eserleri yüksek baskı kalitesiyle üretilmiş, parlak kuşeye basılmış eserlerdir. Duvarların süsü olarak adlandırabileceğimiz çerçeveli tabloları özenli işçilikle birleştirerek oluşturduğumuz yüzlerce ürünü inceleyebilir, seni yansıtan Dijital Sanat tablolarından dilediğine sahip olabilirsin!

Dekoratif İkili Animals Beyaz Çerçeveli Tablo
-4 %
Dekoratif İkili Animals Beyaz Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür.Gian Dec..
500,00TL 520,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Dekoratif İkili Animals Siyah Çerçeveli Tablo
-4 %
Dekoratif İkili Animals Siyah Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür.Gian Dec..
500,00TL 520,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Dekoratif İkili Kübist İnsanlar Beyaz Çerçeveli Tablo
-4 %
Dekoratif İkili Kübist İnsanlar Beyaz Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür...
500,00TL 520,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Dekoratif İkili Kübist İnsanlar Siyah Çerçeveli Tablo
-4 %
Dekoratif İkili Kübist İnsanlar Siyah Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür...
500,00TL 520,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Dekoratif İkili Renkli Uzay Beyaz Çerçeveli Tablo
Yeni -4 %
Dekoratif İkili Renkli Uzay Beyaz Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür.Gian..
500,00TL 520,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Dekoratif İkili Renkli Uzay Siyah Çerçeveli Tablo
Yeni -4 %
Dekoratif İkili Renkli Uzay Siyah Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür.Gian..
500,00TL 520,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Dekoratif İkili Star Wars Beyaz Çerçeveli Tablo
-4 %
Dekoratif İkili Star Wars Beyaz Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür.Gian D..
500,00TL 520,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Dekoratif İkili Star Wars Siyah Çerçeveli Tablo
-4 %
Dekoratif İkili Star Wars Siyah Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür.Gian D..
500,00TL 520,00TL
Vergiler Hariç:423,73TL
Dekoratif Jüpiter Beyaz Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür.Gian Decor ola..
260,00TL
Vergiler Hariç:220,34TL
Dekoratif Jüpiter Siyah Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür.Gian Decor ola..
260,00TL
Vergiler Hariç:220,34TL
Dekoratif Kahraman Çocuk Beyaz Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür.Gian De..
260,00TL
Vergiler Hariç:220,34TL
Dekoratif Kahraman Çocuk Siyah Çerçeveli Tablo’nun 2 farklı boyutu mevcuttur.300 gr kuşe kağıdına 1. kalite dijital baskı yapılmaktadır.Dekoratif tablolarımızın çerçeve önü pvc korumalıdır.Duvar tablosunun çerçeve malzemesi laminedir.Kaliteli malzemeden yapılan duvar tabloları uzun ömürlüdür.Gian De..
260,00TL
Vergiler Hariç:220,34TL
Gösterilen: 49 ile 60 arası, toplam: 120 (10 Sayfa)